KWIATY WYROBOWE

Kwiaty wyrobowe to najważniejszy element przy tworzeniu kompozycji oraz dekoracji. Nasza oferta obejmuje różnego rodzaju główki wyrobowe o bardzo obszernej gamie kolorystycznej.

W połączeniu z naszymi łodygami i korpusami można stworzyć wyjątkowe kwiaty wazonowe i bukiety. W naszej ofercie znajdziecie kwiaty satynowe, piankowe, welurowe.

Kwiaty wyrobowe stanowią ważny element wielu wieńców, bukietów, stroików oraz innych kompozycji. Szeroki wybór wzorów, kolorów oraz faktur. W ofercie posiadamy różnorodne produkty, w tym hortensje, goździki, róże, gerbery czy forsycje, dostępne w wielu pięknych wersjach kolorystycznych.

Wystarczy dokupić odpowiedni drut florystyczny i mamy gotowe główki na łodydze, który można dołączyć do dowolnego bukietu. Nasza hurtownia florystyczna to dystrybutor sztucznych kwiatów, który oferuje produkty wyglądające bardzo realistycznie i zachowujące piękny wygląd przez wiele lat. Właśnie dlatego oferowane produkty znajdą zastosowanie w wielu bukietach, wieńcach oraz innych ozdobach.

KWIATY WYROBOWE
Show Filters